VJ1111D330JXLMJ
Vishay Vitramon
제품 번호:
VJ1111D330JXLMJ
제조업체:
Vishay Vitramon
설명:
CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 1111
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Product Status Active
Ratings -
Series VJ QUAD HIFREQ
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 33 pF