Vishay Vitramon
제품 번호:
VJ2008A100KXUSTX1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 10PF 250VAC C0G/NP0 2008
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.080" W (5.08mm x 2.03mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | VJ Safety |
| Package / Case | 2008 (5020 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.086" (2.18mm) |
| Mfr | Vishay Vitramon |
| Capacitance | 10 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | VJ2008 |