Vishay Semiconductor Opto Division
제품 번호:
VLDTG1232G-08
패키지:
2-SMD
배치:
-
설명:
DOME LENS SMD TRUE GREEN LED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.4294
$4.294
100
$0.28405
$28.405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 525nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 18° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 16000mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 2.30mm L x 2.30mm W |
| Height (Max) | 3.02mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | VLDTG1232 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, Gull Wing |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 519nm |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | VLDTG1232 |
| Lens Size | 1.80mm Dia |