/ Fixed Inductors / VLF302510MT-220M
minImg
VLF302510MT-220M
TDK Corporation
제품 번호:
VLF302510MT-220M
제조업체:
TDK Corporation
설명:
FIXED IND 22UH 450MA 876MOHM SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 420mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 876mOhm Max
Ratings -
Series VLF-MT
Inductance 22 µH