CIT Relay and Switch
제품 번호:
VM3AQF0801L01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH LIMIT SPST-NO 16A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.881
$1.881
10
$1.73565
$17.3565
25
$1.62754
$40.6885
50
$1.59125
$79.5625
100
$1.26578
$126.578
250
$1.193504
$298.376
450
$1.121171
$504.52695
950
$1.048828
$996.3866
4900
$0.976496
$4784.8304
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Operating Position | 0.732" (18.6mm) |
| Release Force | 20gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | VM3 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Operating Force | 40gf |
| Overtravel | 0.100" (2.5mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Pretravel | 0.146" (3.7mm) |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Differential Travel | 0.027" (0.7mm) |