CIT Relay and Switch
제품 번호:
VM3CQF1801L01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH LIMIT SPDT 16A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.995
$1.995
10
$1.8392
$18.392
25
$1.72444
$43.111
50
$1.68606
$84.303
100
$1.34121
$134.121
250
$1.264602
$316.1505
450
$1.187966
$534.5847
950
$1.11132
$1055.754
4900
$1.034683
$5069.9467
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Operating Position | 0.732" (18.6mm) |
| Release Force | 60gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | VM3 |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 80gf |
| Overtravel | 0.100" (2.5mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Pretravel | 0.146" (3.7mm) |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Differential Travel | 0.027" (0.7mm) |