CIT Relay and Switch
제품 번호:
VM3CQF1801L06
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH LIMIT SPDT 16A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9855
$1.9855
10
$1.83065
$18.3065
25
$1.71608
$42.902
50
$1.67789
$83.8945
100
$1.334655
$133.4655
250
$1.258408
$314.602
450
$1.182161
$531.97245
950
$1.105876
$1050.5822
4900
$1.02962
$5045.138
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Operating Position | 0.785" (19.9mm) |
| Release Force | 80gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | VM3 |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 180gf |
| Overtravel | 0.047" (1.20mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Pretravel | 0.075" (1.9mm) |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Differential Travel | 0.016" (0.4mm) |