/ Oscillators / VMQF326P25-50.022-1.0/-40+85
minImg
VMQF326P25-50.022-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
VMQF326P25-50.022-1.0/-40+85
설명:
XO VCTCXO 50.0220MHZ LVPECL
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 3
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 30mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Amplitude Control
Series QuikXO
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 50.022 MHz