/ Oscillators / VMQF576D25-15.359865-1.0/-40+85
minImg
VMQF576D25-15.359865-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
설명:
XO VCTCXO 15.359865MHZ LVDS
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 3
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Amplitude Control
Series QuikXO
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V