Vishay Semiconductor Opto Division
제품 번호:
VO618A-4
패키지:
4-DIP
배치:
-
설명:
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4-DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.2546
$2.546
100
$0.14649
$14.649
1000
$0.114674
$114.674
2000
$0.105127
$210.254
5000
$0.09556
$477.8
10000
$0.089196
$891.96
25000
$0.086013
$2150.325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | 320% @ 1mA |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2µs, 2µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5300Vrms |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-DIP |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 160% @ 1mA |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Package | Tube |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3µs, 2.3µs |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | VO618 |