Triad Magnetics
제품 번호:
VPL24-1100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 25.0VA CHAS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.1925
$18.1925
10
$13.8624
$138.624
25
$12.77978
$319.4945
50
$12.34658
$617.329
100
$12.12998
$1212.998
250
$11.69678
$2924.195
500
$11.26358
$5631.79
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 49.22 mm |
| Voltage - Isolation | 3500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 53.98mm L x 82.55mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.04A |
| Weight | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | Chassis Mount: World Series™ |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 25.0VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 24V |
| Package | Box |