Triad Magnetics
제품 번호:
VPS230-190
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.5255
$14.5255
50
$13.78317
$689.1585
100
$13.25307
$1325.307
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 68.33mm |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 58.67mm L x 50.80mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 380mA, Series 190mA |
| Weight | 1.6 lbs (725.7 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | Chassis Mount: World Series™ |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 43VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 115V, Series 230V |
| Package | Box |