Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
VS-30CPH03-N3
패키지:
TO-247AC
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO247
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.8615
$5.8615
10
$5.2649
$52.649
100
$4.314045
$431.4045
500
$3.672453
$1836.2265
1000
$3.097247
$3097.247
2000
$2.942388
$5884.776
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 40 µA @ 300 V |
| Series | FRED Pt® |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 15 A |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 300 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | 30CPH03 |