Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
VS-3EYH02-M3/I
패키지:
SlimSMAW (DO-221AD)
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 200V 3A SLIMSMAW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.323
$3.23
100
$0.224485
$22.4485
500
$0.175294
$87.647
1000
$0.142481
$142.481
2000
$0.127376
$254.752
5000
$0.120897
$604.485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 30 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SlimSMAW (DO-221AD) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 200 V |
| Series | eSMP® |
| Package / Case | DO-221AC, SMA Flat Leads |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 950 mV @ 3 A |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | 3EYH02 |