Panasonic Electric Works
제품 번호:
VS5-24V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
IC HALF BRIDGE DRVR 24V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C (TA) |
| Applications | Relays |
| Output Configuration | Half Bridge |
| Load Type | Inductive |
| Voltage - Load | - |
| Current - Peak Output | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Rds On (Typ) | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | Module |
| Technology | Bipolar |
| Voltage - Supply | 4V ~ 30V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | - |
| Package | - |
| Current - Output / Channel | - |
| Interface | Logic |
| Base Product Number | VS5-24V |