Rohm Semiconductor
제품 번호:
VS8V0UA1LAMTR
제조업체:
패키지:
PMDTM
배치:
-
설명:
TVS DIODE 8VWM 13.6VC PMDTM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
10
$0.4693
$4.693
100
$0.35074
$35.074
500
$0.275538
$137.769
1000
$0.212924
$212.924
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 44.1A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 8.89V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Supplier Device Package | PMDTM |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 13.6V |
| Package / Case | SOD-128 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 8V (Max) |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | VS8V0 |