Stanley Electric Co
제품 번호:
VUB1105W-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED BLUE CLEAR SURFACE MOUNT
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 470mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 1105W |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Stanley Electric Co |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Wavelength - Peak | 465nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.60mm Dia |