Chinsan (Elite)
제품 번호:
VW2W101MNN1825A4EF3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 450V RAD TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1445
$3.1445
10
$2.5441
$25.441
50
$2.21996
$110.998
100
$1.94256
$194.256
500
$1.480024
$740.012
1000
$1.295021
$1295.021
2500
$1.248775
$3121.9375
5000
$1.20252
$6012.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 900 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | VW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.35 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 300 mOhms |