Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
VX-01-3C23
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP SPST-NO 100MA 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.187
$5.187
10
$4.1477
$41.477
25
$3.9406
$98.515
50
$3.83686
$191.843
100
$3.31835
$331.835
250
$3.110946
$777.7365
500
$2.955393
$1477.6965
1000
$2.851691
$2851.691
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Operating Position | 0.579" (14.7mm) |
| Release Force | 5.099gf |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | VX |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Operating Force | 50gf |
| Overtravel | 0.040" (1.0mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pretravel | 0.047" (1.2mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | VX-01 |
| Differential Travel | 0.012" (0.3mm) |