Microchip Technology
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.223
$2.223
25
$1.862
$46.55
100
$1.7328
$173.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Series | VXM9 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Microchip Technology |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 53.710937 MHz |
| Package | Strip |
| Base Product Number | VXM9-9008 |