Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
VY1222M37Y5VQ63V0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 2200PF 500VAC Y5V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.24605
$2.4605
50
$0.17195
$8.5975
100
$0.147345
$14.7345
500
$0.110542
$55.271
1000
$0.093338
$93.338
2500
$0.088426
$221.065
5000
$0.083514
$417.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 500VAC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | Y5V (F) |
| Size / Dimension | 0.374" Dia (9.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y1 |
| Series | VY1 |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |