Winbond Electronics
제품 번호:
W25Q01NWSFIM
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC FLASH 1GBIT SPI/QUAD 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.502
$12.502
10
$11.5805
$115.805
25
$11.31792
$282.948
44
$11.257282
$495.320408
88
$9.909906
$872.071728
264
$9.53325
$2516.778
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI, DTR |
| Memory Organization | 128M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | SpiFlash® |
| Access Time | 7 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 3ms |
| Memory Size | 1Gbit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | W25Q01 |