Winbond Electronics
제품 번호:
W25Q256JVEIQ
제조업체:
패키지:
8-WSON (8x6)
배치:
-
설명:
IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 8WSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1255
$3.1255
10
$2.812
$28.12
25
$2.76906
$69.2265
50
$2.76165
$138.0825
100
$2.46772
$246.772
250
$2.38659
$596.6475
500
$2.377907
$1188.9535
1000
$2.21427
$2214.27
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 32M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-WSON (8x6) |
| Series | SpiFlash® |
| Write Cycle Time - Word, Page | 3ms |
| Memory Size | 256Mbit |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | W25Q256 |