TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
W33-S1N1Q-10
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$50.1695
$50.1695
5
$47.7831
$238.9155
10
$44.1997
$441.997
50
$38.22648
$1911.324
100
$35.837325
$3583.7325
250
$33.44817
$8362.0425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Rocker |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W33 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 2 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W33 |