Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
W48-1-RMC-N-WH-B
패키지:
-
배치:
-
설명:
PBS 12MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.127
$10.127
10
$9.12095
$91.2095
25
$8.73886
$218.4715
50
$8.30908
$415.454
100
$7.974775
$797.4775
250
$7.497286
$1874.3215
500
$6.924246
$3462.123
1000
$6.685473
$6685.473
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Wire Leads |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 13.42mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10mA (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W48 |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 12 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | White |