TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
W51-AB21B2-12
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM 12A 125VAC 50VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.2295
$7.2295
5
$6.9692
$34.846
10
$6.7108
$67.108
40
$5.162062
$206.48248
200
$4.387812
$877.5624
400
$4.129698
$1651.8792
600
$3.613486
$2168.0916
1000
$3.484429
$3484.429
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Rocker |
| Current Rating (Amps) | 12A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W51 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | Red |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Tray |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W51 |