Winbond Electronics
제품 번호:
W631GU8NB12I TR
제조업체:
패키지:
78-VFBGA (8x10.5)
배치:
-
설명:
IC DRAM 1GBIT PARALLEL 78VFBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2000
$3.31207
$6624.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C (TC) |
| Clock Frequency | 800 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 78-VFBGA (8x10.5) |
| Series | - |
| Access Time | 20 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Memory Size | 1Gbit |
| Package / Case | 78-VFBGA |
| Technology | SDRAM - DDR3L |
| Voltage - Supply | 1.283V ~ 1.45V, 1.425V ~ 1.575V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | W631GU8 |