Winbond Electronics
제품 번호:
W632GU6NB-12 TR
제조업체:
패키지:
96-VFBGA (7.5x13)
배치:
-
설명:
IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96VFBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.4055
$5.4055
10
$4.9362
$49.362
25
$4.84158
$121.0395
50
$4.80643
$240.3215
100
$4.312905
$431.2905
250
$4.296698
$1074.1745
500
$4.026974
$2013.487
1000
$3.857057
$3857.057
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 95°C (TC) |
| Clock Frequency | 800 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 96-VFBGA (7.5x13) |
| Series | - |
| Access Time | 20 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Memory Size | 2Gbit |
| Package / Case | 96-VFBGA |
| Technology | SDRAM - DDR3L |
| Voltage - Supply | 1.283V ~ 1.45V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | W632GU6 |