Nuvoton Technology Corporation
제품 번호:
W681360RG
패키지:
20-SSOP
배치:
-
설명:
IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2965
$3.2965
10
$2.9621
$29.621
25
$2.80022
$70.0055
100
$2.426775
$242.6775
250
$2.302344
$575.586
500
$2.06587
$1032.935
1000
$1.7423
$1742.3
2500
$1.655185
$4137.9625
5000
$1.59296
$7964.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Sigma Delta | No |
| Series | - |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Type | PCM |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 13 b |
| Base Product Number | W681360 |