Winbond Electronics
제품 번호:
W9812G6KH-6
제조업체:
패키지:
54-TSOP II
배치:
-
설명:
IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.64065
$16.4065
25
$1.59638
$39.9095
40
$1.587925
$63.517
108
$1.419462
$153.301896
324
$1.415386
$458.585064
540
$1.394002
$752.76108
972
$1.334826
$1297.450872
4968
$1.242771
$6174.086328
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Clock Frequency | 166 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 8M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 54-TSOP II |
| Series | - |
| Access Time | 5 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 128Mbit |
| Package / Case | 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| Technology | SDRAM |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tray |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | W9812G6 |