JAE Electronics
제품 번호:
WB3F200VD1T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 200POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 200 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.126" (3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | WB3 |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | JAE Electronics |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 5mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | WB3F200 |