/ Fixed Inductors / WCLA3225V1-6R8-R
minImg
WCLA3225V1-6R8-R
Eaton - Electronics Division
제품 번호:
WCLA3225V1-6R8-R
패키지:
1210
설명:
CHIP IND 6.8UH 0.66A SMT 2 PAD
재고 : 1997
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 660 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
DC Resistance (DCR) 300mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Series WCLA3225V1
Inductance 6.8 µH
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 34MHz