Telit
제품 번호:
WE866C6P000T001000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MODULE BLUETOOTH SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.9175
$13.9175
10
$12.6521
$126.521
100
$9.27808
$927.808
1000
$8.6982
$8698.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | PCM, SDIO, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| Power - Output | - |
| Antenna Type | Antenna Not Included |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 49-SMD Module |
| Data Rate | 200Mbps |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Modulation | - |
| Mfr | Telit |
| Frequency | 2.4GHz, 5GHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tray |
| Protocol | 802.11a/b/g/ac, Bluetooth v5.0 |
| Base Product Number | WE866C6 |