Silicon Labs
제품 번호:
WGM110A1MV2R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MODULE WIFI CHIP SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.3395
$20.3395
10
$18.7739
$187.739
25
$17.20906
$430.2265
100
$15.905375
$1590.5375
250
$15.123164
$3780.791
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 261mA |
| Serial Interfaces | I²S, SPI, UART, USB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Power - Output | 16dBm |
| Antenna Type | Integrated, Chip |
| Series | Wizard Gecko |
| Sensitivity | -98dBm |
| Memory Size | 1MB Flash, 128kB RAM |
| Package / Case | 52-SMD Module |
| Data Rate | 72.2Mbps |
| Current - Receiving | 81mA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 4.8V |
| Modulation | - |
| Mfr | Silicon Labs |
| Frequency | 2.4GHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | 802.11b/g/n |
| Base Product Number | WGM110 |