WK73R2HTTE754J
KOA Speer Electronics, Inc.
제품 번호:
WK73R2HTTE754J
설명:
RES 750K OHM 5% 1W 2010
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 750 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 1W