Walsin Technology Corporation
제품 번호:
WLCM0603TGB3N0TB
패키지:
0201
배치:
-
설명:
INDUCTOR FIXED 3.0NH 0201
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.0095
$0.095
25
$0.0057
$0.1425
50
$0.00494
$0.247
100
$0.004275
$0.4275
250
$0.003724
$0.931
500
$0.003439
$1.7195
1000
$0.002936
$2.936
2500
$0.002622
$6.555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 500 MHz |
| Q @ Freq | 12 @ 500MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Current Rating (Amps) | 450 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0201 |
| DC Resistance (DCR) | 250mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | CM |
| Inductance | 3 nH |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 9.5GHz |
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ceramic |