Omron Automation and Safety
제품 번호:
WLNJ-S2TS-N
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$129.7035
$129.7035
10
$122.2954
$1222.954
25
$114.88312
$2872.078
50
$107.47141
$5373.5705
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Operating Position | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Wire Lever |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC), 6A (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mechanical Life | 15,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | WL-N |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 29gf |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 750,000 Cycles |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Pretravel | 1.575" (40.0mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | WLNJ-S2 |
| Differential Travel | - |