WLS28-2XWR-1130XQ
Banner Engineering Corporation
제품 번호:
WLS28-2XWR-1130XQ
설명:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
재고 : 2
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Lens Type Flat, Clear
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 44.49" (1130.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC