WM042R-050-A-5
AUTEC POWER SYSTEMS
제품 번호:
WM042R-050-A-5
제조업체:
AUTEC POWER SYSTEMS
설명:
Wall Mount, Industrial Grade, 42
사용자 가이드
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 8.4A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP44
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC