Cirrus Logic Inc.
제품 번호:
WM8998ECS/R
제조업체:
패키지:
117-WCSP (5.35x4.09)
배치:
-
설명:
IC CODEC AUD HUB HI-FI 117WCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.7465
$13.7465
10
$12.6331
$126.331
25
$12.10908
$302.727
100
$10.669165
$1066.9165
250
$10.145544
$2536.386
500
$9.490975
$4745.4875
1000
$8.705515
$8705.515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Digital | 1.7V ~ 3.47V |
| Data Interface | SLIMbus |
| Number of ADCs / DACs | 3 / 7 |
| Voltage - Supply, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 117-WCSP (5.35x4.09) |
| Sigma Delta | No |
| Series | - |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 96 / 122 |
| Type | Audio |
| Package / Case | 117-UFBGA, WLCSP |
| Mfr | Cirrus Logic Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | - |
| Base Product Number | WM8998 |