Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
WMF4P1K-F
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.845
$4.845
10
$4.3605
$43.605
50
$3.77948
$188.974
100
$3.294885
$329.4885
500
$2.713466
$1356.733
1000
$2.519647
$2519.647
2500
$2.471197
$6177.9925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.488" Dia x 1.063" L (12.40mm x 27.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WMF |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 200V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |