Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
WMF6S1K-F
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 10000PF 630VDC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1635
$3.1635
10
$2.5593
$25.593
50
$2.23364
$111.682
100
$1.95453
$195.453
500
$1.489144
$744.572
1000
$1.303001
$1303.001
2500
$1.25647
$3141.175
5000
$1.20993
$6049.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.291" Dia x 0.811" L (7.40mm x 20.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WMF |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |