Kingbright
제품 번호:
WP1043SURDTK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED LIGHT BAR SGL 3.65X6.15MM RD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Red |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 1.95V |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Red |
| Millicandela Rating | 240mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | WP1043 |
| Lens Size | 5.58mm x 3.18mm |