Kingbright
제품 번호:
WP1503YD
제조업체:
패키지:
T-1 3/4
배치:
-
설명:
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.304
$0.304
10
$0.2356
$2.356
100
$0.10602
$10.602
500
$0.095779
$47.8895
1000
$0.078679
$78.679
2000
$0.068419
$136.838
5000
$0.061579
$307.895
10000
$0.054739
$547.39
25000
$0.051319
$1282.975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 588nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.00mm Dia |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | WP1503 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |