JAE Electronics
제품 번호:
WP25D-S028VA1-R8000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 28POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.957
$1.957
10
$1.7024
$17.024
25
$1.62982
$40.7455
50
$1.59372
$79.686
100
$1.521235
$152.1235
250
$1.376398
$344.0995
500
$1.267718
$633.859
1000
$1.08662
$1086.62
2500
$1.014182
$2535.455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 28 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.028" (0.71mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Series | WP25D |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | JAE Electronics |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 0.7mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | WP25D-S0 |