Kingbright
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.247
$2.47
100
$0.142025
$14.2025
1000
$0.11115
$111.15
2000
$0.101888
$203.776
5000
$0.092625
$463.125
10000
$0.08645
$864.5
25000
$0.083362
$2084.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 465nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 1600mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.90mm Dia |
| Height (Max) | 5.90mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 460nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | WP710 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |