Kingbright
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.4294
$4.294
100
$0.28158
$28.158
1000
$0.2223
$222.3
2000
$0.20748
$414.96
5000
$0.20007
$1000.35
10000
$0.197106
$1971.06
25000
$0.19266
$4816.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 625nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 5300mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.90mm Dia |
| Height (Max) | 5.90mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 640nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | WP710 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |