Kingbright
제품 번호:
WP710A10SRD5V
제조업체:
패키지:
T-1
배치:
-
설명:
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.475
$0.475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 640nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Red |
| Current - Test | 13mA |
| Millicandela Rating | 50mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.90mm Dia |
| Height (Max) | 5.90mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 5V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 655nm |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | WP710 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |