Kingbright
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.4199
$4.199
100
$0.277685
$27.7685
1000
$0.214406
$214.406
2000
$0.193743
$387.486
5000
$0.180823
$904.115
10000
$0.174372
$1743.72
25000
$0.171788
$4294.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 640nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 15° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 3000mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 10.00mm Dia |
| Height (Max) | 13.50mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | WP813 |
| Lens Size | 10.00mm Dia |