Kingbright
제품 번호:
WP934SA/3YD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED IND 3MM TRI-LVL RA YLW DIFF
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.349
$1.349
10
$0.85595
$8.5595
100
$0.633555
$63.3555
500
$0.582198
$291.099
1000
$0.479465
$479.465
2000
$0.455496
$910.992
5000
$0.445218
$2226.09
10000
$0.434948
$4349.48
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 3 High |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Yellow (x 3) |
| Millicandela Rating | 11.5mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Package | Tube |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | WP934 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |